Losing Weight & Self Love

Hayatımın büyük kısmı kilo ve vücudumla savaşarak geçti. Denemediğim diyet, yapmadığım spor rutini kalmadı. “Hızlı kilo verme yöntemleri” diye Google’a kaç defa yazmışımdır kim bilir. Kendimle savaştığım tüm bu zamanı yararlı bir iş yapmaya ayırsaydım belki bir şey keşfetmiş, bir ödül kazanmış olabilirdim.

Son bir kaç senedir kendimle olan bu ilişkiyi düzeltiyorum. Belki sizin de kendinize daha iyi davranmanızı sağlamak umuduyla bu konudaki düşüncelerimi ve duygularımı paylaşmak istedim. Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayın, kendinizin en iyi versiyonu olun. Düşünce şeklinize en ufak bir katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana.

Hayatınızda bu videodan bir şeyler alabileceğini düşündüğünüz sevdikleriniz varsa bu videoyu paylaşarak beni çok mutlu edersiniz.

(click cc for subtitles) I’ve been fighting my own body and weight my whole life. I’ve tried every single fast weight loss diet out there. God know how many times I’ve Googled “how to lose weight fast”. If I did something else with all that time I wasted worrying about my body, maybe I could’ve won an award or invented something.

I’ve been working on my relationship with my body for the past few years. I filmed this video with the hopes that it can help somebody out there who has the same mindset I had 5 years ago. If there’s someone you love who you think might benefit from this video, please share it.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *