Dinlemek ve Duymak, Kendini Sevmek, Mükemmeliyet

Sevmek gerçekten nedir? Mükemmeli aramak mı ya da elimizde var olan ile mutlu olmak mı daha önemlidir? Bu bölümde Ece, sevmenin önce insanın kendisinden başlaması gerektiğini anlattı! Dinlemenin önemini ve dinlemekten de önemli bir şey varsa bunun duymak olduğunda ve kendini duyurabilmenin asıl zenginlik ve rahatlama evresi olduğundan bahsetti! Gelecek bölümleri kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

6 Comments Add yours

 1. Tarana says:

  O kadari iyi geliyor ki seni dinlemek,beni anlayan,dogru yolda oldugumu gormek bena cok enerji veriyor.iyiki varain askim❤

 2. Aliye says:

  öyle güzel bir anda dinledim ve o kadar iyi geldiki, sana çok teşekkür ederim Ece. Seni severek izliyorum, dinliyorum.

 3. Elif says:

  Kesinlikle bence de hepimiz birbirimize bağlıyız! Bulunduğumuz ortamdaki insanların enerjisinden etkilendiğimizin ayaklı kanıtıyım resmen! Bunu o kadar hissediyorum ki neredeyse somut olarak göreceğim. Seni dinlemek de senin enerjin de bana oldukça iyi geliyor. İyi ki varsın !

 4. ahu says:

  müthişşş!! tek başına, sadece senli podcastler diyorum!!! tabi ki değişik konuklarla sohbetler de çok keyifli olur ama mikrofonun sahibi sen olmalısın:))

 5. Deniz says:

  Ahhhhh canımmmm Ece’m hemen dinledim 😍😍😍 Ve tekrar tekrar yolda arabada okula giderken dinleyebilecek olmak harika çünkü bana çok iyi geliyosun ❤️🌸😍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *