Çakralar; Anlamları ve Etkileri

İnsan düşünceyle kendini iyileştirebilir mi? Çakraların ters gittiğini düşündüğümüz şeyler üzerine bir etkisi var mıdır? Ece bu bölümde çok uzun zamandır istenilen çakralar konusunu ele aldı. Çakra tipleri, renkleri, kristalleri ve mantralarını anlattı. Hayattaki çoğu sorunun nedenini çakralarımızı çözdüğünüz müddetçe anlayabilirsiniz.

İnsan düşünceyle kendini iyileştirebilir mi? Çakraların ters gittiğini düşündüğümüz şeyler üzerine bir etkisi var mıdır? Ece bu bölümde çok uzun zamandır istenilen çakralar konusunu ele aldı. Çakra tipleri, renkleri, kristalleri ve matralarını anlattı. Hayattaki çoğu sorunun nedenini çakralarımızı çözdüğünüz müddetçe anlayabilirsiniz. Gelecek bölümleri kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

4 Comments Add yours

 1. Alican says:

  Merhaba Ece hanım bir kaç podcasti dinleme imkanı buldum sonra size instagramda bi bakim dedim.Allak bullak oldum her şeye alınıyorum demissiniz insanlarda bu başlığın altında makyaj malzemesi sormuş size gerçekten inanılmaz.hissettigim kadarıyla siz içerde bir dizi dengesizlikler yaşıyorsunuz.bir tarafta spirituel öğretileri paylaşırken bir taraftada acı çekiyorsunuz.bunlari insanlara anlatıp hissedememek çok zordur umarım uyanış yolunda ilk başta kendinize sonrada insanlara faydalı olmaya devam edersiniz sevgiler…

 2. Deniz says:

  Ece podcastinde OM üçüncü göz ,taç ise sessizlik demiştin burada başka yazmışsı hangisi doğru

 3. ahu says:

  keşke podcastler daha uzun olsa hiç bitmeseee:) şöyle bir üç saat falan olsa süper olmaz mı:)

 4. irmik says:

  Selaaaaaaammm,
  Daha önce Kundalini Yoga denedin mi Ece? Denediysen ne hissettin ve yoga türleri arasında da bilgi verebilirsen çok sevinirim, öpücükler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *