Kaybetmek ve Kaybolmuş Hissetmek

Ece bu bölümde hayatının özellikle bu yoğun döneminde gerginliğini nasıl geçirdiğini anlatıyor. Flov Studio’yu açmaya günler kala hissettiklerini, ritüellerine ve kaybettiklerine olan özlemle nasıl baş ettiğini paylaşırken, kaybolmuş hissettiğinde bu hissi nasıl lehine çevirdiğinden bahsediyor.

Instagram (Ece Targıt): https://bit.ly/2jKxtzr
Instagram (Flov Studio): https://bit.ly/2BKWGCw
Flov Studio: https://bit.ly/2GXB0GC
Mail: melis@ecetargit.com

3 Comments Add yours

 1. Merve says:

  Ece yaptığın işleri ve seni gönülden destekliyorum, ve aramızda bir bağ olduğunu düşünüyorum bunun da nedeni senin kendini bu kadar güzel açman bu kadar samimi olman.
  Çok tatlısın, umarım her şey çok güzel olur Flov’da, ve hayatında.

  Sevgiler

 2. Selin says:

  Ece az önce dinledim podcastini. Bana ne kadar iyi geldiğini sana anlatamam. Sözlerin her kelimen her seferinde beni daha çok rahatlatıyor hepsini hemen çıktığı anda dinliyorum. Her seferinde kendime dair yeni bir şey öğreniyorum düşünüyorum. Bu kadar samimi olduğun için ve içindeki güzelliği bizlerle paylaşıp huzur verdiğin için teşekkür ederim. Lütfen bundan vazgeçme ve her zaman yap.

 3. Your lovely listener says:

  Ece gerçekten çok güzel işler yapıyorsun. Okula giderken sabahları yolda dinlediğimde sanki arkadaşımla sohbet ede ede yürüyormuşum gibi ama lütfen ergenlikle ve ergenlikte sevgiyi bulamama kendini bulmaya çalışma arkadaş çevresi erkekler vb şeylere de podscast çekersen çok sevinirim. Etrafımdaki herkes en güzel yaşında bunu tadarken kendimi değersiz hissediyorum aşkı bulamadığkm için lütfen daha çok podscast❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *