Annem ile Evlilik, Kariyer, Çocuk

Doğru eş nasıl bulunur, uzun ömürlü bir evliliğin sırrı nedir? Kariyer ve çocuk bir arada olur mu, boşanmaların sebebi nedir gibi büyük sorulara iddialı cevaplarıyla Ece’nin annesi Ayşenur bu haftanın konuğu. 

2 Comments Add yours

  1. Melis İrem Balcı says:

    ecemm, ablamm, ben de harika okullarda okumak, yurt dışına gitmek, maddi bir kaynağım olsun ve ben de hakkını vereyim demek isterdim evet ama ailemin durumu çok çok iyi değil malesef. çok isterdim inan ki. lise son sınıfım ve inanılmaz emek veriyorum ailemin bi maddi desteği olamasa da ben kendi ayaklarım üstünde hür irademle durabileyim diye. ama tabiki belli yerlerde maddi destek gerekiyor yoksa senin gibi ailesinin durumu çok iyi olan insanların yanında kayboluyorsun, malesef. eğitimime destek olabilecek birisi olsaydı, yurtdışına vs. gidebilsem ve uğruna ter döktüğüm hedefime ulaşabilmem kolay olsaydı, olursa, hayat bir gün benim de yüzüme gülerse bu konuda ben de çocuklarımın gurur duyduğu bir anne, eşimin gururla gülümsediği bir eş ve her şeyden önce aynaya baktığımda gurur duyduğum, sen yeter ki iste her şeyi yapabilecek güce sahipsin dediğim bir kadın olurum.

  2. Feza says:

    Bu podcastinizi 18 nisan gunu dinledim ve gercekten gelecek kariyer ve umut icin cok zor dönemlerden geçiyoruz. 17 yasimda gercekten bende yeni farkındalıklar ve yollar acti konuşmalarınız. Annenize ve düşüncelerine çok saygı duydum. Size yol göstermesinde ve desteklenmesinde yürekten alkışlıyorum. Cunku sinava hazırladığım bir dönemde alttan alttan doktorluk mühendislik aşılandığını aşılanmaya çalışıldığını hissediyorum bu gerçekten büyük bir sorumluluk yüklüyor ve beni sıkıştırıyor. Umarım düşüncelerimi dogru anlatabilmisimdir. Hem annenizi hem de sizi yürekten alkışlıyorum. Bu düşünceye sahip hanımefendilere cok ihtiyacımız var. Iyi gunler sevgilerrr♡♡♡♡♡♡

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *