About

Screen Shot 2015-12-29 at 22.52.15.png

Ece Targıt

24

ISFJ

Istanbul

Paris

New York 

Istanbul.

Cilt bakımı ve makyaj alışverişi ustası, yeni yerler ve kültürler meraklısından haftalık haberler…

“ISFJ’ler iyiliği aşırı iyilikle karşılayan ve inandıkları insanları ve işleri heves ve cömertlikle bağlayan gerçek özgecilerdir. Ayakları sağlam şekilde yere bastığından hayal güçleri oldukça pratiktir, ancak bir çok şeyi son derece büyüleyici ve ilham verici bulurlar.”

“ISFJs are true altruists, meeting kindness with kindness-in-excess and engaging the work and people they believe in with enthusiasm and generosity.With their feet firmly planted on the ground, their imagination is very practical, though they do find things quite fascinating and inspiring.”

www.16personalities.com/free-personality-test

9 Comments Add yours

 1. Süheyla says:

  Merhaba 🙂
  Ben de üniversiteyine Londra da okumak istiyorum. Yurtdışında okumak için ne gibi şartlar lazım? Hangi özellikler aranıyor? Ygs-lys puanları önemli mi?

  Cevaplarsan çok sevinirim 🙂 Bye 🙂

  1. ecetargit says:

   Her okulun ve bölümün farklı prosedürleri var. Gitmek istediğiniz okulla iletişime geçmelisiniz. Ygs lys önemli olmuyor.

 2. Merhabalar,
  Blogunu ve Youtube kanalını yenikeşfettim.Bayıldım 🙂
  Sormak istediğim bir soru var. Vloglarını ve fotoğraflarını hangi makinalarla çekiyorsun?

  1. ecetargit says:

   Videolarin altindaki aciklamalar kutusunda hangi kamerayi kullandigim her zaman yaziyor. Sevgiler!

 3. gizem says:

  merhaba ece,
  kişilik testi paylaşımın için çok teşekkürler, benim için faydalı oldu. ayrıca paylaşımların da öyle; pozitif ve faydalı ve eğlenceli 🙂 çalışmaların uzakta bir göz olarak belirtmek isterim ki çok bakılası, ilgi çekici ve cool! sen de öyle! lütfen devam et.. hatta yazmayı arttırmanı isterim. sevgiler 🙂

  1. ecetargit says:

   Cok tesekkurler! 🙂

 4. Ecem says:

  Merhaba Ece,
  Birçok youtubera göre senin önerilerini çok daha güvenilir ve bilinçli buluyorum.Bir videonda yurtdışındayken estee lauderda ürün geliştirme bölümünde çalıştığını söylemiştin.Bende bu sektörde ilerlemek istediğin için soruyorum, işe girmeden önce bu alanda herhangi bir eğitim aldın mı? İşe kabul edilmendeki etken neydi ve okuduğun bölümü söylersen çok sevinirim. Sevgiler! 🙂

 5. admin says:

  Ece Selam, öncelikle başarılar birkaç sorum olacak, Norveç ile ilgili videonu izledim, çok ilgimi çeken bir ülke, özellikle kış sporları ile ilgilendiğim için Norveç ilgimi çekiyor;

  Orada yaşam nasıl?
  İş imkanları nelerdir?
  Maaş ortalamaları ney?
  Yazılımcı olmak orda iş görür mü?
  En ucuz yoldan nasıl gidilir?

  Bunlarla ilgili cevap verirsen çok sevinirim. Sevgiler.

 6. Sinem Candemir says:

  Merhaba, sizi yeni takip etmeye basladim muhtemelen bu sorulmus ve de cevaplanmistir ama fotograf ve videolarinizi hangi kamera ile cekiyorsunuz? Mutlu gunler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *